specialista na rekonstrukce od podlahy po strop

Proč rekonstruovat s firmou JAMICH?

  • odborně vám poradíme s výběrem materiálů či prostorových dispozic
  • vytvoříme vám 3D vizualizace ZDARMA
  • zpracujeme vám cenovou nabídku ZDARMA
  • pomůžeme vám se zajištěním financování (Gteam)
  • veškeré platby probíhají až po ukončení prací
  • zajistíme vám ubytování ZDARMA po celou dobu rekonstrukce

O nás

JAMICH s.r.o. je stavební firmou, která se zabývá kompletními rekonstrukcemi bytů a domů, realizací půdních vestaveb či komplexními elektroinstalacemi již od roku 2007, a to převážně v regionu Pardubice, Hradec Králové a v nejbližším okolí. Za téměř 10 let svého působení se může pyšnit mnoha spokojenými zákazníky, kteří si splnili svůj sen o lepším bydlení.

Komplexní rekonstrukce bytů a domů v Pardubicích

Perfektní rekonstrukce bytu či domu zároveň znamená také kvalitní a osvědčené zedníky, pokladače, malíře, instalatéry a další specialisty. Díky nám již nemusíte složitě hledat jednotlivé odborníky a řemeslníky. Veškeré práce kolem rekonstrukce domu, rekonstrukce bytu, rekonstrukce koupelny v Pardubicích, Chrudimi a okolí vám zajistíme - jak se říká od podlahy až po střechu, včetně finálního úklidu všech prostor. Na naše zkušenosti se můžete spolehnout.

Rekonstrukce bytů Pardubice a okolí

Přemýšlíte o rekonstrukci bytu, nebo rekonstrukci domu v Pardubicích? Máte pocit, že vaše bytové jádro, nebo koupelna potřebuje důkladnou renovaci? Uvažujete o realizaci moderní půdní vestavby? Neváhejte nás kontaktovat.