specialista na rekonstrukce od podlahy po strop

Proč rekonstruovat s firmou JAMICH?

  • odborně vám poradíme s výběrem materiálů či prostorových dispozic
  • vytvoříme vám 3D vizualizace ZDARMA
  • zpracujeme vám cenovou nabídku ZDARMA
  • pomůžeme vám se zajištěním financování (Gteam)
  • veškeré platby probíhají až po ukončení prací
  • zajistíme vám ubytování ZDARMA po celou dobu rekonstrukce

Bouráme chytře

Autor: JAMICH s.r.o.

Bez zbourání starého, nemůže být nové. Profesionální stavební firma se navíc postará o to, aby byly nepříjemnosti, které provázejí každou rekonstrukci, co nejmenší. Pojďte se podívat, jak se s bouracími pracemi dokážeme popasovat my.

O bouracích pracích se při rekonstrukci bytu mluví jen velmi potichu. Proč tomu tak je? Odpověď je vcelku jednoduchá – už na začátku samotné rekonstrukce panuje strach z nepořádku a hluku, který zvelebování vašeho bytu může provázet, a čím si tak na sebe můžete nechtíc poštvat podrážděné sousedy.

Bourací práce jsou důležitým krokem rekonstrukce

V rámci bouracích prací zajistíme:

  • Kompletní demontáž veškerého vybavení vaší staré koupelny a WC (umyvadlo, vana, vodovodní baterie, WC mísa), případně dle dohody i demontáž kuchyňské linky, případně i vybourání panelové příčky mezi kuchyni a spíží, příčky mezi pokoji a podobně.
  • Kompletní rozřezání umakartových stěn a demontáž ocelové konstrukce, která původně držela celé umakartové jádro pohromadě.
  • Demontáž sádrokartonových podhledů, o které už nemáte zájem.
  • Vytrhání podlahových krytin (PVC, koberec, dlažba ..).

Dbáme na to, aby se nic hodnotného nepoškodilo

Před vlastními bouracími pracemi důkladně zakrýváme podlahové krytiny, které zůstávají i po rekonstrukci a oblepujeme případné netěsnosti na vnitřních dveřích, které zabraňují vniknutí prachu do místností jichž se nemá rekonstrukce dotknout. Typicky se tak děje při rekonstrukci jednoho z pokojů v bytě – například u rekonstrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně, nebo rekonstrukce dětských pokojů.

Vše se souhlasem majitele

Bourací práce provádíme vždy po jasné dohodě s vlastníkem bytu, se kterým si odsouhlasíme jednotlivé prvky určené k likvidaci. Nemůže se tak stát, že by již začátek rekonstrukce probíhal jinak, než podle vašich představ.

Ekologická likvidace samozřejmostí

Jakmile jsou všechny součásti staré koupelny, bytového jádra a nebo rovnou celého bytu demontovány, pracovníci je včetně suti ihned odnosí z bytu ven před dům do připraveného kontejneru, nebo nákladního automobilu. Veškerý odpadní materiál je pak odvezen k ekologické likvidaci.

Uklízíme po sobě

Je naší prioritou, abychom dbali na pořádek i ve společných prostorech domu – chodby, výtahy a podobně nebo před ním. Žádný odpad vzniklý při rekonstrukci bytu tak nemůže být vyhozen do běžných popelnic u domu, nebo v jejich blízkosti.

JAMICH přemýšlí ekologicky a veškerý odpad tak vždy předáváme k recyklaci. Kompletní objem odpadu z rekonstrukce je detailně monitorován a dokladován i pro případnou kontrolu příslušných orgánů.